Ciekawa zabawa na szkolenia biznesowe – certyfikacja

Informujemy naszych Klientów, że w naszym katalogu gier dla branży Małych i Średnich Przedsiębiorstw, fundacji niezarobkowych i administracji państwowej od przyszłego miesiąca promujemy symulację biznesową: Ekstremalne rozgrywki w nietypowym wariancie zabawy w Ścianka wspinaczkowa (Roboczy tytuł tej gry jest jeszcze nie tsaki jak ma być – niemniej odzwierciedla sens tej sesji.)
Powyższą grę rekomendujemy na programach z planowania sytuacyjnego, z zarządzania czasem a także na szkoleniach integracyjnych. Symulacja jest użyteczna również na szkolenia motywacyjne. Pierwotne jej przeznaczenie to Szkolenia Z Obsługi Klienta.

CHARAKTERYSTYKA GRY:
Tematyka tego zadania: umiejętności interpersonalne
Miejsce pochodzenia tego narzędzia dydaktycznego: Belgia
Czas prowadzenia ćwiczenia bez analiz i dyskusji: jeden dzień
Liczba uczestników: nie mniej niż 6, maksymalnie 17.
Lista potrzebnego sprzętu: hulajnoga – sztuk cztery, wężyk zasilający – sztuk dziesięć, sznurek- sztuk sześć, trochę chipsów, paczka habrowych karteczek, przystawka do frytek

REFERENCJE
PPH Konbag Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością , FABRYKA MEBLI SPIN ROMAN ŁAŹNY, JERZY ŁAŹNY Spółka Jawna , IZOLTEN Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością, „Usługi Rekreacyjno – Sportowe” Anna Piwońska, Przedsiębiorstwo Produkcyjno – Handlowo – Usługowe „Jamar” M.M.J Rabiega, Sobiałkowo – spółka jawna, Przedsiębiorstwo Produkcji Sprężarek „AIRPOL” sp. z o. o., Auto Serwis Mariusz Waszkowiak, Powiat pleszewski, Miasto Poznań, Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa w Koninie, Gmina Miasto Złotów, Stowarzyszenie Elbląg Europa, Fundacja Alla Polacca, Fundacja Rozwoju i Edukacji Regionalnej, Parafia Rzymsko-Katolicka Matki Boskiej z Lourdes, Stowarzyszenie „Sztuka Edukacja Promocja”, Stowarzyszenie EMMA – POL , Stowarzyszenie Mieszkańców Muranowa – Murano, Stowarzyszenie Rodzin i Przyjaciół Osób z Upośledzeniem Umysłowym „Chata z Pomysłami” , Chorób Mięśni Oddział Warszawski”, Związek Artystów Scen Polskich
Gra była też realizowana na studiach podyplomowych „Transport”

DODATKOWA WIEDZA:
Konsultantom kupującym licencję proponujemy opisane poniżej książki:

 • Zarządzanie projektem. Co dobry szef projektu wie, robi i mówi-Rob Armstrong, Stephen Barker
 • Marketing 3.0-Hermawan Kartajaya, Philip Kotler, Iwan Setiawan
 • Ekonomia zrównoważonego rozwoju-Holger Rogall
 • Liderzy innowacyjności-Jean Philippe Deschamps
 • Biurowa rewolucja czyli sztuka organizowania efektywnych zebrań-Al Pittampalli
 • Jak być dobrym szefem-Bob Selden
 • Zaplanuj swój sukces! Biznesplan na start-Anna Szajkowska

  SZKOLENIE LICENCYJNE:
  Termin: po zamknięciu listy uczestników
  Miejsce: Iłów, obiekt konferencyjny Promenada, ulica Żurawia 34
  Koszt gry: 3000 zł +23% VAT. Oferujemy możliwość wniesienia opłaty w ratach – siedem miesięcznych wpłat.
  W cenie spotkania zawarty jest obiad. Przystawka: Terrina z kurczaka z boczkiem, kurkami i sałatą. Zupa: Domowy rosół z makaronem. Drugie danie: Rolada cielęca z truflami w naturalnym sosie podana z sałatką ze szpinaku z miodowym winegretem i ziemniakami. Deser: Ciasto waniliowe z galaretką. Napoje zimne: Soki ze świeżych owoców. Napoje ciepłe: Caffe Latte, Herbata.